logo2-4030

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پیش فروش پروژه مسکونی شهید خرازی

پروژه شهید خرازی سپاه در منطقه وردآورد و مجاور آتی شهر در مرحله اسکلت می باشد و تحویل سه ساله است .امتیاز پروژه شهید خرازی بغیر از یک یا دو تعاونی خاص عمدتاً قابل نقل و انتقال در تعاونی نمی باشد.
منطقه وردآورد بالا با توجه به اینکه منطقه ای کاملاً جوان و نوساز می باشد و ساخت و ساز و مدیریت شهری در این منطقه کاملاً اصولی و بر اساس استانداردهای روز شهر سازی انجام گرفته است دارای آینده بسیار درخشان و منطقه ای بسیار ویژه جهت سرمایه گذاری و سکونت در آینده نزدیک می باشد .

پروژه مسکونی شهید خرازی

پروژه شهید خرازی نیز با توجه به موقعیتی که در دل این منطقه رو به رشد دارد و با توجه به اینکه توسط سازنده و تعاونی توانمند سپاه ساخته می شود مورد بسیار مناسبی جهت سرمایه گذاری و خانه دار شدن در منطقه 22 تهران می باشد. از مزایای ویژه پروژه خرازی که آنرا جزو پرفروشترین امتیازات منطقه 22 نموده است سازنده آن بوده که توسط چند تعاونی سپاه از جمله تعاونی های آماد و پشتیبانی و هوا فضا و ... در حال ساخت می باشد که تعاونی های مذکور دارای سابقه بسیار خوب در ساخت و ساز می باشند. از دیگر مزایای پروژه خرازی می توان به دسترسی بسیار خوب شهرک به اتوبانهای همت و حکیم و اتوبان تهران کرج و نزدیکی به مترو وردآورد اشاره نمود.

چاپایمیل