logo2-4030

برجهای اطراف دریاچه چیتگر منطقه 22

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیر زمانی نیست که مجوز ساخت برج های بلند مرتبه اطراف دریاچه چیتگر به سازندگان و انبوه سازان داده شده است ، بطوریکه برجهای اطراف دریاچه چیتگر "که تا سال 1390 تنها بصورت یک طرح بود و در سال 1391 اجرایی گردید" همه قدمتی کمتر از 8 تا 10 سال دارند .
 بیشتر برج ها و انبوه سازیهای اطراف دریاچه چیتگر توسط تعاونی های عمدتا دولتی ساخته شده و یا در حال ساخت می باشد. عمده این برجها 25 طبقه بوده و هنوز هم نظریات و انتقادات زیادی بر وجود این برجها و تاثیر منفی آن بر آلودگی هوای تهران وجود دارد .

برجهای اطراف دریاچه چیتگر

اما با وجود تمام این مسائل برج های اطراف دریاچه چیتگر یا خلیج فارس هنوز هم جزو پرطرفدارترین آپارتمانهای منطقه 22 می باشند ، بویژه آپارتمانهایی که دارای دید دریاچه می باشند. طرفداران آپارتمانهای با ویو دریاچه علی رغم اینکه احتمال شلوغی آینده حواشی دریاچه به خاطر بازدید کنندگان و مشتریان مجتمع های تجاری اداری فراوان اطراف دریاچه ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در آینده برای آنان گردد همچنان نسبت به خرید این واحدها راغب و علاقه مند می باشند بطوریکه برخلاف رکود مسکن در سالهای اخیر هنوز هم برجها و واحدهای نزدیک و رو به دریاچه با قیمتهای نسبتاً بالا در منطقه 22 به فروش می رسد و با وجود میانگین قیمتی 3.5 تا 4 میلیونی آپارتمانهای منطقه 22 ، آپارتمانهای ویو دریاچه با قیمت بین 5 تا 6.5 میلیونی خرید و فروش می گردند. علاوه بر این تعداد زیادی از سرمایه گذاران منطقه 22 بدنبال پیش فروش آپارتمانهای رو به دریاچه می باشند که البته این افراد به علت اینکه عمده برجهای نزدیک دریاچه تعاونی ساز بوده و طبقه و جهت واحدها در آن مشخص نمی باشد به هدف خود نمی رسند و متاسفانه این موضوع از دیرباز مورد سو استفاده برخی دلالان منطقه گردیده که با وعده وعیدهای دروغین به مشتریان پیش خرید قول آپارتمان با دید دریاچه را می دهند.

 

چاپایمیل