logo2-4030

سهام تجاری اداری پروژه آرتمیس (کشتی فرصتها)

پیش فروش و امتیاز افزودن به پسندها
قیمت: به روز. تماس با چلسی
شناسه آگهی: 91
شماره تماس # تلفن های تماس:

02144740244
02144742878

لینک تلگرام ما
https://telegram.me/amlak4030
ایجادشده توسط

توضیحات

توضیحات

 فروش سهام تجاری اداری پروژه آرتمیس ( کشتی فرصتها) در منطقه 22 

مجتمع تجاری اداری آرتمیس بزرگترین مجتمع تجاری اداری شمال دریاچه چیتگر در منطقه 22 تهران  با بهترین چشم انداز به بزرگترین دریاچه مصنوعی کشور، توسط اتحادیه تعاونی های مسکن نمونه رسا در حال ساخت است.

 

پروژه آرتمیس در زمینی به مساحت 30 هزار و 388 و با زیربنای 365 هزار مترمربع، تصویر یک کشتی بزرگ و باشکوه را که در ساحل دریاچه چیتگر پهلو گرفته در ذهن تداعی می کند و با توجه به فرصتهای فراوانی که این مجتمع برای سرمایه گذاران و اصناف مختلف جهت سرمایه گذاری و بهره برداری در منطقه 22 بویژه اطراف دریاچه چیتگر ایجاد مینماید مجتمع تجاری اداری آرتمیس با نام کشتی فرصتها شناخنه و معرفی شده است. این طراحی با توجه به همخوانی گویا و دلپذیری که با دریاچه مقابل مجتمع دارد، اثری طولانی مدت در ذهن بیننده داشته و از خاطرش محو نخواهد شد.

پروژه تجاری اداری آرتمیس

آرتمیس دارای پنج قطعه مجزا و شش برج است که هر قطعه دارای سند و پروانه مستقل می باشد. هر برج چهار طبقه تجاری دارد و مابقی طبقات آن اداری هستند. برای هر بلوک نیز هفت طبقه پارکینگ در نظر گرفته شده که مجموعا گنجایش حدود چهار هزار خودرو را دارد.
با توجه به قرار داشتن  پروژه  آرتمیس در منطقه ای که قرار است قطب گردشگری تهران باشد، هدف اصلی آن، فراهم کردن امکانی برای "تجارت توام با تفریح" است. بنابراین تمام مولفه ها در خدمت هدف کلی طرح هستند تا نتیجه نهایی منطبق با نیازها و خواست های یک منطقه گردشگری باشد و علاوه بر کارکرد اقتصادی، رفاه، نشاط و سرگرمی را نیز در خود داشته باشد.
پیش فروش سهام تجاری اداری آرتمیس به صورت سهام واگذار می گردد که هر سهم شامل 2متر تجاری و 4 متر اداری از پروژه آرتمیس می باشد که به اعضا تعاونی تعلق گرفته است که در بازار به خرید و فروش می رسد. هر شخص با خرید یک سهم از پروژه آرتمیس صاحب جمعاً 6متر تجاری اداری از پروژه می گردد که موظف است هزینه ساخت آنرا که بصورت اقساط 2 ماه یکبار دریافت می گردد به پروژه پرداخت نماید. اوراق آرتمیس بیش از آنکه گزینه ای برای خرید یک واحد اداری یا تجاری مشخص باشد گزینه ای مناسب جهت سرمایه گذاری در منطقه 22 می باشد.
لازم به ذکر است از دی ماه سال 1392 با توجه به سیاست های جدید اتحادیه نمونه تعاونی های رسا اوراق 2متر و 4 متر از اعضا جمع آوری و اوراق 1 متری تجاری و اداری به ازای هر برگه به آنها داده شد و از این تاریخ سهام تجاری اداری آرتمیس بصورت 1متری خرید و فروش می گردد . جهت کسب اطلاعات کاملتر در مورد پروژه و استعلام قیمت به روز سهام تجاری یا اداری آرتمیس با مشاورین مسکن چلسی در منطقه 22 تماس بگیرید. پیشرفت پروژه آرتمیس تا کنون نزدیک به 45 تا 50 درصد می باشد و نصب اسکلت هم اکنون در قسمت تجاری ها کاملاً پایان یافته و نصب اسکلت برج های اداری نیز پیشرفت 85 درصدی داشته است . اسکلت پروژه تجاری اداری آرتمیس فلزی و پیچ و مهره بوده که دارای استحکام بسیار بالا می باشد.
اقساط هر سهم تجاری پروژه در سال 1394 هر دو ماه 260 هزار تومان و هر سهم اداری هر دو ماه 60 هزار تومان تعیین گردید که با توجه به شرایط رکود و عدم توانایی اعضا برای پرداخت بموقع اقساط در این مقطع با سیاست اتحادیه رسا مقرر گردید  اعضا از پرداخت 4 قسط از 5 قسط قابل پرداخت در سال 94 معاف گردند.
پروژه آرتمیس چیتگر پروژه آرتمیس چیتگر
پروژه آرتمیس چیتگر
ویژگی های پروژه تجاری اداری آرتمیس

 

 نمونه برگه های آرتمیس:
 
پلان آرتمیس
 پلان واحدهای تجاری و اداری یکی از برجهای آرتمیس پلان پروژه آرتمیس

 آخرین اخبار پروژه تجاری اداری آرتمیس

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
تلفن : 44740244 , 44761276 , 44742878

موقعیت


همت غرب - شهرک گلستان -میدان ساحل - مجتمع پارسیا

پیشنهاد مشابه

پیش فروش امتیاز پروژه خلبانان ارتش در شهرک چیتگر
پیش فروش امتیاز پروژه خلبانان ارتش در شهرک چیتگر
پیش فروش و امتیازپیش فروش و امتیازtehranقیمت به روز تماس با ما
پروژه خلبانان در مرحله اسکلت ...
امتیاز تعاونی مسکن اتوبوسرانی پروژه صدف
امتیاز تعاونی مسکن اتوبوسرانی پروژه صدف
پیش فروش و امتیازپیش فروش و امتیازtehranبه روز.تماس با 30-40
پروژه مسکونی غرب دریاچه در مرحله نازک کاری ...
امتیاز نیروی دریایی پهنه c شهرک امام رضا
امتیاز نیروی دریایی پهنه c شهرک امام رضا
پیش فروش و امتیازپیش فروش و امتیازtehranقیمت به روز تماس با ما
پروژه نیروی دریایی در مرحله اسکلت ...
امتیاز سهام تعاونی مسکن علوم و فنون
امتیاز سهام تعاونی مسکن علوم و فنون
پیش فروش و امتیازپیش فروش و امتیازtehranبه روز.تماس با 30-40
پیش فروش تجاری مسکونی در مرحله جواز ...