logo2-4030

نشست نمایندگان اعضای پروژه چیتگر

نشست نمایندگان اعضای پروژه چیتگر - 5.0 از 5 تا 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

با حضور مدیرعامل موسسه مسکن سازان بتاجا و با گذشت کمتر از 40 روز از انتصاب وی :

دومین نشست نمایندگان اعضای برجهای جی 1 و جی 3 پروژه چیتگر برگزار شد .
در ادامه جلسات قبل ، دومین جلسه دیدار مدیر عامل موسسه مسکن سازان با نمایندگان اعضای برج های جی 1 و جی 3 پروژه چیتگر برگزار گردید.

مدیر عامل موسسه مسکن سازان بتاجا در ابتدا ضمن خوش آمد گویی به حاضرین ، با اشاره به علت برگزاری این جلسه اظهار داشت : طبق وعده ای که کرده بودیم تا جلسات منظم به مدت هر دو هفته یکبار جهت هم اندیشی و رفع ابهامات با حضور نمایندگان برج ها برگزار گردد ، اکنون شاهد برگزاری دومین جلسه سر موعد آن هستیم.
مهندس جعفر آقایی همچنان خواهان ارتباط بیش از پیش و افزایش سطح تعاملات میان اعضا با موسسه مسکن سازان شد و گفت : مهمترین اولویت های کاری خود را طرح و برنامهو تامین منابع مالی در پروژه ها قرار داده ایم.
مهندس آقایی با علام اینکه موسسه مسکن سازان بتاجا اکنون در محل پروژه چیتگر استقرار یافته است خاطر نشان کرد : با هدف نظارت مستمر بر پروژه و همچنین لمس واقعی معضلات و مشکلات دخیل در پروژه و همچنین پاسخگو بودن به اعضا ، اکنون موسسه را به محل شرکت چیتگر منتقل کرده ایم.
مدیر عامل موسسه از نصب و اجرای تابلوی روز شمار و نمودار پیشرفت فیزیکی پروژه ها در آینده نزدیک خبر داد و اذعان داشت : با نصب تابلوی روزشمار در پروژه و شفاف سازی برخی اطلاع رسانی ها ، کلیه اعضا می توانند بصورت دوره ای عملکرد موسسه را کنترل نمایند تا بستری مناسب جهت سرعت بخشیدن در مراحل اجرای کار بوجود آید .
مهندس جعفر آقایی با بیان اینکه اتمام پروژه های جی1 و جی 3صرفاٌ با برنامه مدون و تامین اعتبارات لازم قابل تحقق خواهد بود تصریح کرد : با تمام توان و با حمایت های مدیر عامل بتاجا به زودی شاهد اقدامات اجرایی قابل لمس در پروژه خواهیم بود .
در ادامه مهندس آقایی از جذب سرمایه گذار جهت مشارکت در ساخت پروژه ها خبر داد و گفت : تا این لحظه خوشبختانه از جانب سرمایه گذاران استقبال خوبی شده است
وی افزود : هم اکنون در مرحله بررسی پیمانکاران صاحب صلاحیت هستیم که به زودی معرفی و بصورت یک برنامه زمان بندی شده با آنان قرارداد خواهیم بست .
مدیر عامل موسسه با انتقاد به سیستم نظارت بر پروژه ها اعلام کرد : به دنبال اصلاح کلیه سیستم های نظارتی هستیم و منافع اعضا و سازمان را بر هر چیزی ارجح می دانیم .
شایان ذکر است در پایان این جلسه ، نمایندگان اعضا مسائل و نکات خود را در حضور مدیر عامل موسسه و سایر مسئولین ذیربط مطرح و به بررسی آنان پرداختند.


برچسب ها: اخبار شهرک چیتگر, اخبار پروژه چیتگر

چاپایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید