logo2-4030

آخرین اخبار پروژه آرتمیس در سال 1396

آخرین اخبار پروژه آرتمیس در سال 1396 - 5.0 از 5 تا 2 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آخرین اخبار از تحولات و پیشرفت پروژه تجاری اداری آرتمیس در ابتدای سال 1396

تور سهامداران مورخ 96/01/29 آرتمیس

در راستای اجرای تورهای هفتگی بازدید از کارگاه پروژه آرتمیس ، این امر با حضور جمعی از سهامداران محترم در روز سه شنبه برگزار گردید و این عزیزان از نزدیک در جریان فعالیت ها و اقدامات در حال اجرای پروژه قرار گرفته و پس از گفت و گو با عوال اجرایی و مدیریت فنی دفتر سرمایه گذاری جناب مهندس اجدادی به سوالات و ابهامات ایشان پاسخ داده شد و توسط فرم های مخصوص نظرسنجی، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را اعلام نمودند.

بتن ریزی سقف آخر پارکینگ بین بلوک های T4 و T5 مجتمع آرتمیس

با زحمات بی وقفه تلاش گران آرتمیس ، آخرین سقف پارکینگ بین بلوک های T4و T5 با موفقیت به اتمام رسید . با اجرای این بخش از سازه، راه ارتباطی پارکینگ های دو بلوک تکمیل گردید.

تخلیه اولین محموله از تاسیسات مکانیکی پروژه آرتمیس

در تاریخ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ اولین اقلام تاسیسات مکانیکی اعم از ناودانی،لوله های فولادی در سایزهای مختلف و اتصالات آنها جهت اجرای تاسیسات T2 تحویل و تخلیه گردید و بدین ترتیب تاسیسات بلوک T2 وارد فاز اجرایی شد.

مذاکره در زمینه آماده سازی کل پارکینگ های پروژه آرتمیس

به همت دفتر سرمایه گذاری آرتمیس مذاکرات اولیه ای با چند شرکت مرتبط در زمینه های تاسیسات برقی و مکانیکی ، هوشمند سازی پارکینگها مصالح ساختمانی اعم از سنگ و سرامیک ، اپوکسی کف ، پوشش ضد حریق ، علائم هشدار دهنده و ضربه گیر ستون ها جهت تکمیل کامل پارکینگ ها و راه اندازی آنها با حصول تفاهم های اولیه انجام پذیرفت.

 

 

برچسب ها: پروژه آرتمیس, اخبار پروژه آرتمیس

چاپایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید