logo2-4030

حراج در فروش ویلا؛ چرا و چگونه؟

حراج در فروش ویلا؛ چرا و چگونه؟ - 5.0 از 5 تا 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

حراج در فروش ویلا؛ چرا و چگونه؟

فروش ویلا


شاید پیامک فروش ویژه ویلا در شمال کشور برای شما نیز آمده باشد. چند وقتی است که پیامک فروش ویلا با مبلغ 50 میلیون تومان برای شهروندان تهرانی ارسال می شود. این در حالی است که طبق گزارشات ویلاها تا مبالغ میلیاردی در فایل های فروش قرار دارند.
در کنار این تبلیغات ما شاهد فروش ویلاها در شهرهای مختلف با قیمت های میلیاردی هستیم. شهروندان باید هوشیار باشند که این تبلیغات ویلاها با این مبالغ کاملا غیر منطقی است.
کسی که قصد خرید مسکن یا ویلا را دارد باید قیمت زمین به همراه قیمت ساخت مد نظر بگیرد تا قیمت واقعی را بتواند از قیمت های خیلی گران و یا خیلی ارزان تشخیص دهد. اگر کسی ویلای خود را در شمال زیر قیمت می فروشد باید به دل خود شک راه دهیم. نکته بسیار مهم در ارزان فروشی ویلا نداشتن سند است.
مالکانی هستند که به دلیل نداشتن سند، مسکن خود را به چندین نفر می فروشد و کلاهبرداری می کنند. گاهی در خرید ویلاهای بدون سند، مالک بحث صحت مالکیت زمین و تایید آن را از شورای شهر مطرح می کند. شما به عنوان خریدار باید بدانید که صحت مالکیت زمین برای خرید ویلا کافی نیست.
در برخی ساخت و سازهای غیر مجاز مسکن در شمال کشور، مالکیت زمین درست بوده ولی ساخت و ساز آن غیر قانونی بوده است. نکته دیگری که در خرید ویلا باید مد نظر باشد، سند مالکیت زمین به همراه سند خانه است. هر دوی این سندها در خرید ویلا باید باشد تا شما از خرید ویلا اطمینان خاطر داشته باشید و همه چیز قانونی پیگیری شود.
از دیگر مواردی که باید در خرید ویلای مناسب در نظر داشته باشید، این است که ویلا در محله و منطقه امنی قرار گرفته باشد. گاهی اوقات ویلاهایی که در مناطق ناامن قرار گرفته اند ارزان فروخته می شوند و خریدار از خرید مسکن خود احساس سود می کنند. این در صورتی است که در دراز مدت با مشکلاتی رو به رو خواهد شد؛ چرا که ویلاهایی که توسط افراد غیر بومی خریداری می شود، در اکثر اوقات خالی بوده و شرایط را برای دزدی فراهم می کند.
مصطفی قلی خسروی رییس اتحادیه املاک کشور مطمین ترین راه خرید ویلا در شمال کشور را از طریق دهیاری های همان مناطق اعلام کرد. شما می توانید از این طریق از همه جهات مشاوره گرفته و ویلای دلخواه خود را خریداری کنید.

برچسب ها: خرید مسکن, شورای شهر, رییس اتحادیه املاک کشور, مصطفی قلی خسروی

چاپایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید