logo2-4030
ما را در تلگرام دنبال کنید
test
 • برج تجاری اداری لکسون

  برج تجاری اداری
  لکسون

  برج مجلل لکسون در 30 طبقه
  با کاربری تجاری اداری
  (service office & home office)
  در ساحل شرقی دریاچه بزرگ چیتگر
  تهران واقع شده با دید مستقیم دریاچه

  جزئیات بیشتر ...

 • پروژه تجاری اداری آرتمیس

  پروژه تجاری اداری
  آرتمیس

  فروش زیباترین و بزرگترین
  مجتمع تجاری اداری
  با اقساط دو ماه یکبار و تحویل 1396
  بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری
  در پروژه ای مطمئن

  جزئیات بیشتر ...

 • پیش فروش مجتمع مسکونی فرزانگان

  پیش فروش مجتمع مسکونی
  فرزانگان

  پیش فروش پروژه لوکس مسکونی فرزانگان
  امکانات بسیار خوب برج از جمله :
  استخر و سونا و مجموعه ورزشی
  دارای 90 میلیون تومان وام مسکن

  جزئیات بیشتر ...

 • برج لوکس لبخنددر منطقه 22

  برج لوکس لبخند
  در منطقه 22

  14 طبقه مسکونی
  7 واحد در هر طبقه :
  بالکن اختصاصی در هر واحد
  کابینت های گلاس ترک
  و کمد دیواری تمام MDF

  جزئیات بیشتر ...

 • پروژه یاس 2

  پروژه یاس 2

  فروش واحدهای 75 تا 110 متر
  تحویل پایان سال 1394
  دارای موقعیت و دسترسی
  فوق العاده به بزرگراهها

  سازنده: هوافضا

  جزئیات بیشتر ...

جستجو

ویژگی های منطقه 22 تهران

11

مقايسه سطح منطقه 22 با مناطق 22 گانه تهران حاكي از تعلق 4/8 درصد از مساحت محدوده خدماتي شهر تهران به آن گوياي وسعت چشمگير و جايگاه مهم اين منطقه در ساختار كالبدي تهران آينده، به ويژه در حوزه غربي آن است. رشد روز افزون جمعيت و تحولات گسترده و دامنه‏ دار اقتصادي، بازتابي گسترده 

در تحولات كالبدي شهر تهران ايجاد نموده، كه يكي از پيامدهاي آن نحوه شكل‎‏گيري منطقه 22 شهرداري تهران به عنوان بزرگ‌ترين و وسيع‎ترين توسعه شهري متصل به تهران است. منطقه 22 اولين منطقه‎اي است که در پايتخت با کسب استانداردهاي ISO14001 در سال 1382 توانست تمام فعاليت‎هاي زيست محيطي خود را بر الزامات اين استاندارد منطبق کند. و در ادامه نيز سيستم مديريت يکپارچه را بر اساس استانداردهاي سيستم مديريت کيفيت ISO 9001 ، سيستم مديريت زيست محيطي ISO 14001 و راهنماي ايمني و بهداشت حرفه اي ohsas 18001 در محدوده شمال غرب تهران مستقر نمود.
با کسب گواهينامه هاي مديريت آموزش ISO 10015 و سيستم مديريت مستندات ISO10013 در سال 91 نيز سيستم مديريت يکپارچه (IMS) منطقه کامل‎تر شد تا شهرداري منطقه 22 با مديريت اين سيستم‎ها و هم‎افزايي تصميمات، در برآورده ساختن الزامات استانداردهاي اخذ شده بيش از پيش گام بردارد.


منطقه 22 بزرگ‌ترين محور گردشگري تفريحي و سلامت کشور
احداث آبشار تهران و مجموعه هزار و يک شهر تنها بخشي از فعاليت‌هاي گردشگري و تفريحي در اين منطقه است که توسعه آن با پروژه‌هاي بزرگ گردشگري و تفريحي مي‌تواند توجه بسياري از شهروندان را به منطقه 22 بيشتر کند. با وجود پارک جنگلي چيتگر، احداث روددره کن، وردآورد و درياچه چيتگر افزايش سرانه فضاي سبز شهري اين منطقه به‌زودي قطب بزرگ گردشگري، تفريحي و سلامت تهران خواهد شد. همچنين با مشارکت بخش خصوصي و آغاز به‌کار 30پروژه بزرگ گردشگري، تفريحي، سلامت، آي‌تي و تکنولوژيکي سيماي منطقه22 تغييرنموده و بزرگ‌ترين منطقه گردشگري تفريحي و سلامت در کشور لغب خواهد گرفت.

دسترسي‌هاي منحصر به فرد
منطقه 22، هم در سطح شهر تهران و هم در حوزه فراشهري از قابليت دسترسي بي‎نظيري برخوردار مي‌باشد. دسترسي‏هاي مهم منطقه، آزادراه تهران-كرج و بزرگراه تهران- شمال مي‏باشد كه بزرگراه در حال احداث تهران- شمال به عنوان شريان اصلي شمال به جنوب كشور، مسير اصلي رفت و آمد خواهد بود.

پتانسيل جمعيتي
رفت و آمد شهروندان و مراجعات متعدد جهت استفاده از خدمات عمومي موجود در سطح منطقه 22، جمعيت شناور قابل توجهي را به منطقه 22 گسيل مي‏دارد و قطعاً وجود چنين پتانسيل و توانمندي در منطقه، مي‏تواند اين موقعيت جغرافيايي را به قطب بزرگ اقتصادي تبديل نمايد.

پتانسيل‏هاي اقتصادي
تمايل سرمايه‏گذاران بخش‏هاي خصوصي و دولتي به سرمايه ‏گذاري در منطقه 22 مشهود و قابل توجه است و اين ويژگي خاص مي‏تواند سرعت رونق روزافزون آن را دو چندان نمايد. به علاوه دسترسي‏هاي آسان و متعدد، شبکه‏هاي بزرگراهي مختلف و موقعيت جغرافيايي منطقه به عنوان يکي از مبادي ورودي و خروجي شهر تهران نيز عواملي است که سبب مي‎گردد تا اضافه مي‏گردد تا منطقه 22 به عنوان قطب توسعه اقتصادي شهر تهران خودنمايي کند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آدرس و شماره تلفن

آدرس : همت غرب ، شهرک گلستان ، بلوار امیر کبیر ، بعد از چهار راه هاشم زاده ، پلاک 700
تلفن : 44740244 ، 44761276 ، 44742878
ساعت کار: شنبه تا 5 شنبه 9:30 الی 21:00
ایمیل : maskan40.30 @ gmail (dot) ir

login2 member2