logo2-4030

تفاوت پهنه بی شهرک چیتگر با دیگر پروژه های منطقه 22 تهران

تفاوت پهنه بی شهرک چیتگر با دیگر پروژه های منطقه 22 تهران - 5.0 از 5 تا 3 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تفاوت پهنه بی شهرک چیتگر با دیگر پروژه های منطقه 22 تهران

 شهرک مسکونی چیتگر یا میتوان گفت شهر چیتگر در قالب 22 هزار واحد مسکونی در غرب دریاچه چیتگر در حال ساخت میباشد که 7000 واحد آن در پهنه بی شهرک چیتگر درحال ساخت میباشد تفاوت بین پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 تهران و فروش قدرالسهم در پهنه بی شهرک چیتگر

شهرک چیتگر b پهنه

اطلاعات بیشتر درباره پهنه بی شهرک چیتگر

پهنه بی شهرک چیتگر تنها پروژه در منطقه 22 تهران میباشد که قرارداد ساخت بصورت مقطوع میباشد الباقی پروژه های پیش فروش در منطقه 22 تهران که توسط تعاونی ها در حال ساخت میباشدبصورت علی الحساب میباشد و بسته به تورم اعلامی بانک مرکزی متغییرمیباشد البته پهنه بی شهرک چیتگر کل مبلغ سهام باید در ابتدا و در زمان نقل انتقال به فروشنده پرداخت گردد درصورتی که در دیگر پروژه های منطقه 22 تهران دریاچه چیتگر مقدار زیادی از مبلغ قابل پرداخت بصورت اقساط تا زمان تحویل پرداخت می شود.

چاپایمیل

پیش فروش آپارتمان در تهران

پیش فروش آپارتمان در تهران - 5.0 از 5 تا 2 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

پیش فروش آپارتمان در تهران

دیرزمانی است که با توجه به بالا رفتن قیمت مسکن (آپارتمان) در تهران افراد برای خانه‌دار شدن به ‌پیش‌خرید آپارتمان در تهران روی آورده‌اند و معمولاً چیزی که پیش فروش آپارتمان در تهران در ذهن تداعی می‌کند ، خرید یک آپارتمان یا هر واحد دیگری در حال ساخت و به‌صورت اقساط و زیر قیمت آپارتمان آماده می‌باشد (که همیشه این‌طور نیست).

و همین پرداخت اقساطی باعث جلب افراد بسیاری که پول خرید یکجای آپارتمان موردنظر را ندارند به‌پیش فروش آپارتمان در تهران گشته است. از طرف دیگر بسیاری از سازندگان با بهره‌گیری از همین نیاز و تمایل مشتریان برای پیش‌خرید آپارتمان اقدام به‌ پیش فروش آپارتمان‌های واحدهای خود در تهران نموده‌اند .

گاها دیده می‌شود که یک سازنده کل هزینه‌ی ساخت مجموعه‌ی خود را از محل پیش فروش آپارتمان تأمین نموده است ، که هم‌سود خوبی حاصل سازنده گشته و هم خریداران به هدف خود می‌رسند.

اما نکته‌ای که در این میان به‌ خصوص در سال‌های اخیر دیده ‌شده است سو استفاده‌ی برخی افراد سودجو از پیش فروش آپارتمان در تهران بوده است که برخی از این افراد اقدام به‌پیش فروش آپارتمان خود به چند نفر نموده‌اند و یا پس از پیش فروش و دریافت وجه قابل‌توجه از مردم ، اقدام به ساخت و تکمیل مجموعه‌ی فروخته‌شده ننموده‌اند که همین موضوع باعث خراب شدن دید و نظر مردم نسبت به ‌پیش‌ خرید آپارتمان در تهران گردیده است.

چاپایمیل

حضور پروژه آرتمیس در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

حضور پروژه آرتمیس در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات - 5.0 از 5 تا 2 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

چاپایمیل

اطلاعات محله کوهک در منطقه 22

اطلاعات محله کوهک در منطقه 22 - 5.0 از 5 تا 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

محله کوهک واقع در منطقه 22

در شمال غربی تهران یکی از خوش آب و هواترین مناطق شهر تهران قرار دارد که کریدور اصلی هوای شهر تهران به حساب می آید. در گذشته جزئی از منطقه 5 تهران بود. اما با تقسیم اراضی شهرداری منطقه 5 و تاسیس شهرداری منطقه 22، محله ای از محلات این منطقه جدید شد

چاپایمیل

بازار مسکن به فاز رونق نزدیک شد؟

بازار مسکن به فاز رونق نزدیک شد؟ - 5.0 از 5 تا 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
شرایط مناسبی برای خانه‌دار شدن زوجین جوان و خانه‌اولی‌ها در شرایط کنونی فراهم شده است

در پی استقبال خریداران در ورود به بازار معاملات مسکن شهر تهران در دی ماه سال جاری، حجم معاملات واحدهای مسکونی از بهبود قابل ملاحظه‌ای برخوردار شد و به 16.7 هزار واحد مسکونی رسید.

 

اخبار مسکن

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در دی‌ماه سال 1395 که برگرفته از آمارهای خام سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور است، توسط اداره بررسی‌ها و سیاست‌های اقتصادی بانک مرکزی تهیه و منتشر شد.

بر اساس این گزارش، تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در دی‌ماه سال 1395، به 16.7 هزار واحد مسکونی رسید که در مقایسه با ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 41.6 و 3.2 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

در ماه مورد گزارش، متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیبانی واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی شهر تهران 4.4 میلیون تومان بود که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب به میزان 1.4 و 9.9 درصد افزایش نشان می‌دهد.

چاپایمیل

انباشت تقاضا باعث افزایش قیمت مسکن می‌شود؟

انباشت تقاضا باعث افزایش قیمت مسکن می‌شود؟ - 5.0 از 5 تا 2 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

انباشت تقاضا باعث افزایش قیمت مسکن می‌شود؟

ایلنا نوشت:ییس انجمن انبوه سازان با بیان اینکه انباشت تقاضا باعث افزایش قیمت مسکن می شود، گفت: در حال حاضر در بهترین حالت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشورمان تولید می شود که این انباشت تقاضا می‌تواند در آینده به افزایش قیمت مسکن منجر شود.

حسن محتشم ، رییس انجمن انبوه‌سازان استان تهران در «سومین کنفرانس و نمایشگاه انبوه‌سازان مسکن و ساختمان» استان تهران با اشاره به راه اندازی سامانه پایش کیفیت ابنیه اظهار داشت: ایجاد این سامانه کار مشترکی است که با دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی با هدف ارتقاء کیفیت ساخت و ساز در دستور کار انجمن و دانشگاه قرار دارد.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه هیچ تأثیری در افزایش قیمت نهایی مسکن ندارد، ادامه داد: حسن محتشم افزود: بیمه تضمین کیفیت چند سالی است که در وزارت راه و شهرسازی مطرح است. در بیمه ۱۰ ساله پیش‌بینی شده بود که بهره‌برداران در طول بهره‌برداری بیمه هزینه‌ها را بپردازند اما پیشنهاد ما این است که کار به عهده تولیدکننده یا انبوه‌ساز قرار گیرد و آن‌ها خدمات پس از فروش و تضمین کیفیت را عهده‌دار شوند.

چاپایمیل

بازار مسکن در کدام منطقه تهران رونق بیشتری گرفت؟

بازار مسکن در کدام منطقه تهران رونق بیشتری گرفت؟ - 5.0 از 5 تا 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

دنیای اقتصاد نوشت:سه روز پیش دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، از خیز غیرتورمی معاملات مسکن خبر داد.

در این گزارش آمده بود حجم معاملات آپارتمان‌های مسکونی در 30 روز دی ماه در مقایسه با آذرماه سال جاری بیش از 40 درصد افزایش داشته و این در حالی است که متوسط قیمت هر مترمربع املاک مسکونی در همین بازه زمانی فقط 4/ 1درصد رشد را ثبت کرده است.

گزارش روز گذشته بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن نیز این روند را تایید می‌کند. براساس گزارش بانک مرکزی، در دی ماه سال جاری تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران به 16 هزار و 700 واحد مسکونی رسیده است که در مقایسه با آذر ماه سال جاری و مدت مشابه سال گذشته به ترتیب 6/ 41 درصد و 2/ 3 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

از میان مناطق 22گانه شهر تهران، منطقه 5 با سهم 16 درصدی بیشترین تعداد قراردادهای مبایعه‌نامه را از آن خود کرده است. در حالی که حجم معاملات آپارتمان‌های مسکونی در پایتخت طی یک‌ماه دی، بعد از 32 ماه رکورد افزایشی زده است، اما روند افزایش قیمت املاک مسکونی تورمی نبوده است.

براساس این گزارش، متوسط قیمت خرید و فروش هرمترمربع زیربنای مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های املاک شهر تهران در دی ماه، معادل 4 میلیون و 490 هزار تومان است که نسبت به آخرین ماه فصل پاییز معادل 4/ 1 درصد رشد را نشان می‌دهد. در آذر ماه سال جاری میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی معادل 4 میلیون و 429 هزار تومان ثبت شده است.

چاپایمیل

✅فرصت خرید مطلوب برای متقاضیان مصرفی مسکن

✅فرصت خرید مطلوب برای متقاضیان مصرفی مسکن - 5.0 از 5 تا 2 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
قیمت مسکن در پایتخت طی سه ماه دوم امسال –تابستان 95 – حدود 11 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل – تابستان 94 – افزایش داشته است که چون این میزان افزایش در حدود تورم عمومی بوده است بنابراین هنوز هم قیمت مسکن در وضعیت مطلوبی برای متقاضیان مصرفی قرار دارد. فعالان و واسطه‌های بازار ملک پیش‌بینی می‌کنند این شرایط تا پایان امسال ادامه داشته باشد و به همین دلیل متقاضیانی که هنوز موفق به تکمیل نقدینگی خود برای خرید واحد موردنظرشان نشده‌اند دست کم تا پایان سال فرصت دارند تا با شرایط فعلی اقدام به خرید آپارتمان کنند.
دنیای اقتصاد

چاپایمیل