logo2-4030

سرمایه گذاری منطقه 22 تهران

دریاچه و پارک جنگلی چیتگر
راهنمایی و اطلاعات جامعی از منطقه 22 و اطراف دریاچه چیتگر جهت سرمایه گذاری ،خرید و فروش امتیاز و سهام های تجاری اداری از جمله آرتمیس ،فرزانگان و لبخند و ...

 


سرمایه گذاری در منطقه 22

سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران و اطراف دریاچه چیتگر
منطقه 22 آخرین امید شهر تهران برای ایجاد الگوی مناسب و بهینه زندگی شهری است و در سطح تهران قابلیت دسترسی بی نظیری دارد و از جمله دسترسی های مهم منطقه آزاد راه تهران - کرج ، بزرگراه تهران شمال  ، اتوبان های حکیم  ،   همت  ،  آزادگان  ، شهید خرازی می باشد.

دریاچه چیتگر

همچنین طرح توسعه منطقه 22 با ابلاغ جامع تهران (مصوب 1370) به شهرداری تهران رسمیت کامل یافته است. و بر اساس سیاست گذاری شورای نظارت بر گسترش شهر تهران وکلیات طرح جامع (حفظ و ساماندهی)منطقه 22 باید تمامی کمبود های خدماتی در مقیاس های حوزه غرب تهران را در خود جای دهد.

محور تجاری اداری چهار باغ در منطقه 22 تهران

محور تجاری اداری چهار باغ قطب روابط اقتصادی در تهران بزرگ خواهد . محوری که در نقشه زیر مشاهده میکنید بازار 9 کیلومتری پیش بینی شده پیوسته در محور شرق و شمال دریاچه چیتگر نه تنها با عملکرد مرکز منطقه و فرا منطقه بلکه به دلیل همجواری با مسیر 120 متری کمربندی که در نهایت به آزاد راه جدیدالتاسیس تهران - شمال متصل میگردد قادر خواهد بود بعنوان یک حوزه تجارت بین المللی با تجمع مجموعه متنوعی از صنوف، بر پایه آخرین دست آورد های اصول تجارت جهانی می باشد.
محور تجاری اداری چهار باغ

پروژه های عظیم تجاری اداری ، تفریحی در حال ساخت در منطقه 22 

  پروژه شهربازی هزار و یک شهر 

یکی از وسیع ترین پروژه های در حال احداث منطقه 22 میباشد.
دارای بزرگترین پارک تفریحی غرب آسیا تا شرق اروپا به نام (شهر قصه)در مساحت 38 هکتار که بر اساس مستر پلان شرکت forrec کانادا طراحی شده و در دست ساخت میباشد.
 بعد از شهر قصه دومین زیر پروژه ی عظیم هزار و یک شهر از نظر اهمیت است . این مجتمع تجاری در زمینی به مساحت 35 هکتار در دست ساخت است و مجتمع شهرزاد تجربه ای جدید از خرید همراه با تفریح خواهد بود.
پارک آبی آبشاران در زمینی به مساحت2،2 هکتار احدث خواهد شد، این پارک در 2 فاز بهره برداری میشود،و توسط شرکت وایت واتر کانادا تامین خواهد شد.

هتل ها :

  1.  هتل 3 ستاره(سندباد) با 350 اتاق مکانی مناسب برای اقامتی لذت بخش برای خانواده ها میباشد.
  2.  هتل 4ستاره (سیراف) این هتل خانوادگی کنار هتل 3 ستاره و مابین شهرزاد و شهر قصه بنا شده است.
  3.   هتل 5 ستاره (اورنگ) در ارتفاع کوهپایه و در گوشه شمال غربی هزارو یک شهر(هتلی 5 ستاره طراحی شده است)این هتل با وسعت 50/000 متر مربع و با 200 اتاق ساخته خواهد شد.
و سایر جاذبه ها میتوان به خیابان سرگرمی محل برگذاری انواع کارناوال ها و جشن ها و مرکز مطالعات اسلامی و نگارستان هنر اشاره کرد به خصوص هنر معاصر ایران که در خاور میانه یک سر و گردن از کشور های اطراف بالاتر است.تصویر زیر مربوط به طراحی مجموعه هزارو یک شهر می باشد.

 

 شهربازی هزار و یک شهر

1.پروژه تجاری تات مال

این پروژه نیز یکی از بزرگترین پروژه های در حال اجرا در منطقه 22 میباشد که با سرمایه گذاری بخش خصوص یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای کشور میباشد، تات مال در زمینی به مساحت 27 هکتار و با قابلیت گسترده های تجاری  اداری خدماتی ساخته خواهد شد که دارای چشم انداز مطلوب دریاچه و پارک جنگلی چیتگر و با دسترسی های مناسب میباشد.تصویر زیر مربوط به طراحی تات مال میباشد.

پیش فروش پروژه تات مال

2.مجتمع تجاری رزمال

پروژه رز مال با مساحتی بالغ بر35/000 متر مربع و 403 واحد تجاری رستوران و هایپر مارکت و 2800 پارکینگ بالغ بر 5 طبقه در شمال اتوبان همت در حال ساخت است .تصویرزیر مربوط به طراحی رز مال میباشد.

پیش خرید رز مال

3.پروژه تجاری اداری ملت 2

دریاچه چیتگر

4.مجتمع تهران مال

مجتمع بی نظیر تجاری تهران مال با 13/000 متر هاپر استار ،7000 متر شهربازی،سینماهای پیشرفته و 18 رستوران و فست فود و 3000 پارکینگ سر پوشیده یکی از بزرگترین برند های پایتخت خواهد بود.تصویر زیر مربوط به طراحی پروژه تهران مال میباشد.

پروژه تهران مال پیش خرید

 5.پروژه تجاری اداری آرتمیس  شمال دریاچه چیتگر

پروژه تجاری اداری آرتمیس زیباترین و بهترین موقعیت در منطقه 22:

پروژه تهران مال

 6.پروژه گلستان (جنوب شرقی دریاچه چیتگر)

پیش خرید در منطقه 22

7.پروژه تجاری اداری لکسون ابنیه همت:

شرق دریاچه چیتگر

اطلاعات کامل از پروژه ابنیه همت (برج لکسون)

با کلیک بر روی تصویر زیر:

امتیاز تجاری اداری ابنیه همت

8.پروژه آیرانا

امتیاز تعاونی های سپاه و ارتش

پروژه های تجاری اداری آماده بهره برداری در منطقه 22 تهران

9.پروژه تجاری اداری طوبی در منطقه 22 تهران

برج های تجاری اداری آرتمیس

10.پروژه تجاری اداری آفتاب در منطقه 22 تهران

دریاچه چیتگر در منطقه 22 تهران با اهدافی مانند افزایش توان اکولوژیکی در غرب تهران ، تلطیف هوای منطقه 22، توسعه فضای تفریحی و تفرجی منطقه 22 ، ایجاد محیطی زیبا و دلنشین ، و ایجاد قطب  تفریحی و گردشگری در تهران بزرگ و ....راه اندازی شد،  آب دریاچه چیتگر با کانالی حدود 6 کیلومتر  از رودخانه کن با هماهنگی وزارت نیرو و سایر منابع آبی تامیین میشود ،  مجموعه تفریحی توریستیدریاچه چیتگر شامل 3 جزیره می باشد که در آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .و  جهت اطلاعات بیشتر در مورد دریاچه چیتگر میتوانیدبه سایت شهرداری منطقه 22 مراجعه فرمایید.
در ادامه به رونق زندگی در شمال غربی پایتخت بعد از ایجاد دریاچه میپردازیم به استناد به مقاله ای از روزنامه همشهری راجع به رونق زندگی و شایعات بوی دریاچه و امکانات و سیستم های تسویه  دریاچه چیتگر به آدرس لینکhttp://www.hamshahrionline.ir/details/277054/City/cityregions) می پردازیم.
لازم به ذکر است در سال2014 دریاچه چیتگر(شهدای خلیج فارس) در جریان کنگره جهانی سازمان کلان شهر های جهان (metropolis) در بین 20 پروژه برتر کلانشهر های جهان معرفی و از مدیریت شهری تهران تقدیر به عمل آمد .

 شهرک امام رضا منطقه 22

 
برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 
تلفن : 44740244 , 44761276 , 44742878

برچسب ها: یاس 2, پهنه بی, شهرک چیتگر, پونای یاس, پروژه آرتمیس, تجاری اداری, بازار مسکن تهران, سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران

چاپایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید