logo2-4030

مجتمع بام لند منطقه 22

معرفی افزودن به پسندها
شماره تماس 02146024809
https://telegram.me/amlak4030
ایجادشده توسط

توضیحات

توضیحات

معرفی مجتمع تجاری بام لند منطقه 22

نمای زیبای عصر مجتمع بام لند

مجتمع تجاری بام لند

سرزمین بام (بام لند) واقع در شرق دریاچه چیتگر با مساحت 65000 متر مربع فضای تجاری، شامل مجموعه‌ای از 12 رستوران، در 3 تیپ با مساحت متوسط 550 متر در دوطبقه است که به وسیله رواق‌ها و واحد‌های گردشگری به یکدیگر پیوند می‌خورند. فضای بام این رواق‌ها خود تشکیل دهنده تراس‌هایی برای طبقات بالای رستوران ها خواهد بود که دارای چشم اندازی فوق العاده به دریاچه چیتگر می باشد. همچنین فضای زیر همکف این مجموعه به صورت فضایی تفریحی با سه موضوع "شهر فرهنگ"، "شهر سلامتی" و "شهر موسیقی"، طراحی شده تا بتواند پاسخگوی خیل استفاده کنندگان باشد.
پروژه بام لند به لحاظ نوع فضای قرارگیری و نزدیکی به دریاچه چیتگر و داشتن اسکله ای خصوصی و با مناظر زیبا به دریاچه در طول روز خصوصاً هنگام غروب و نیز به خاطر حضور برند های تجاری مطرح و رستوران ها و کافی شاپ‌های ویژه با استانداردهای بین الملی سرو غذا به عنوان حرفه ای ترین پروژه گردشگری در سطح کشور به حساب می آید.

مجتمع تجاری بام لند

مجتمع تجاری بام لند
پهنه های ساحلی دریاچه چیتگر یکی از شاخص ترین و بزرگترین مجموعه بوستان های تفریحی در کشور را به خود اختصاص می دهد که بنا بر محاسبات انجام گرفته، خود به تنهایی روزانه شاهد حضور نزدیک به 60 هزار نفر گردشگر می باشد. لذا خدمات رسانی به این حجم عظیم گردشگر از اهمیت بالایی برخوردار است که گروه توسعه مهندسی بام طراحی و ساخت مجموعه ی سرزمین بام (بام لند) را با تکیه بر معماری ایرانی- اسلامی با رویکردی نوین برعهده دارد.


معماری بی نظیر مجتمع بام لند
بام لند
اراضی کوهپایه ای غرب که منطقه 22 شهرداری تهران شناخته می شود، در نیم قرن اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. در چنین بستری است که با توجه به امکانات موجود مانند اراضی کوهستانی شمال منطقه، پارک جنگلی چیتگر، استادیوم ورزشی آزادی و ... احداث و راه اندازی پروژه های جدیدی مانند دریاچه چیتگر می تواند به فعالیت های گردشگری - تفرجی و گذران اوقات فراغت در منطقه رونقی چشم‌گیر ببخشد.

مجتمع تجاری بام لند
بام لند تجاری

امکانات متنوع بام لند به شرح زیر میباشد
✔️نقشه مرکز خرید و منطقه
✔️وسیله نقلیه و تردد داخلی
✔️باجه امانات
✔️باجه اطلاعات
✔️سه فضای سبز به وسعت 50000هزار متر مربع
✔️مشاهده پرندگان مهاجر
✔️قایق رانی بر روی دریاچه
✔️سرویس پذیرایی تجاری
✔️سرویس رفت و آمد به نقاط معین شهری
✔️پارکینگ
✔️دستگاههای خودپرداز
✔️سرویس بهداشتی
✔️محل بازی کودکان شامل زمین شن وماسه
✔️نماز خانه و محل استراحت
✔️غرفه های متعدد و خاص
✔️پیست پیاده روی
✔️مجاورت با باشگاه سوارکاری بام

تجاری بام لند

فودکورت بام لند

معماری
از لحاظ طراحی ، ترکیبی از المان های فرهنگ و معماری ایرانی آمیخته با ایده های مدرن و لوکس ارائه شده است.
دور از هرگونه هرج و مرج شهری و در زمینی وسیع به احاظ قرارگرفتن در کنار دریاچه و منظره زیبای طبیعت بکر کوههای البرز و پارک جنگلی چیتگر، بام لند متمایز و غیرقابل تکرار خواهد بود.

نمای زیبای شب مجتمع بام لند
مجتمع تجاری بام لند

موقعیت


شرق دریاچه چیتگر مجتمع تجاری بام لند