logo2-4030

پروژه لوکس مسکونی آترا منطقه 22

پیش فروش ویژه افزودن به پسندها
قیمت: از متری 6،500،000 به بالا
شناسه آگهی: 2541
ایجادشده توسط

توضیحات

توضیحات

پروژه لوکس مسکونی  آترا در منطقه 22 تهران

نمای برج آترا 

پروژه لوکس مسکونی آترا در منطقه 22 تهران و در بلوار کوهک واقع گردیده است و جزو معدود پروژه های شخصی ساز می باشد که در میان برجهای عمدتا تعاونی ساز منطقه با متریال و کیفیتی بسیار متفاوت توسطی تیمی متخصص و با دانش و با سابقه در حال ساخت و اجرا می باشد به این امید که با ساخت چنین مجموعه هایی در منطقه سطح کیفی ساختمانهای منطقه بالاتر برود.

برج آترا در ضلع شرقی پارک جنگلی چیتگر واقع شده و مجتمع اداری-تجاری طوبی نیز در مجاورت این برج قرار گرفته است، طبقات بالایی برج در هر جهت ویو بی نظیری را داراست مانند دریاچه خلیج فارس ، پارک جنگلی چیتگر و کلان شهر تهران

پروژه لوکس آترا در قالب یک برج 17 طبقه مسکونی در حال سخت می باشد که طبقات برج شامل 3 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی با ارتفاع 5 متر و 13 طبقه مسکونی می باشد و در هر طبقه 6 واحد با متراژهای 89 تا 145 دو و سه خوابه قرار گرفته است که سه لاین آسانسور 13 نفره بسیار لوکس در بین طبقات تردد دارد. 

نقشه واحدهای مجتمع آترا بسیار خوش نقشه بوده و تمام پنجره ها بصورت قدی با نورگیر عالی بوده و راهرو اطراف آسانسور مجاور درب واحدهای مسکونی نبوده و مزاحمتی برای ساکنین ایجاد نخواهد نمود.

مجتمع مسکونی آترا در منطقه کوهک واقع گردیده است که این منطقه در حال حاضر بالاترین رشد و پیشرفت را در کل منطقه 22 داراست و به علت نزدیکی به بزرگراهای آزادگان و حکیم و اتوبان تهران کرج و مترو چیتگر و آب و هوای فوق العاده تبدیل به محله ای بسیار پرطرفدار در منطقه شده است.

متراژ زمین مجتمع آترا حدود 1700 متر بوده که این برج به علت قرارگیری در بین برجهای مسکونی زیتون از محوطه سازی عمومی شهرک زیتون که اطراف برج آترا قرار گرفته نیز بهره می برد.

کلیه آپارتمانهای مجتمع آترا با امکانات و منصوبات کامل شامل کابینت ، نقاشی (کاغذ دیواری) ، شیر آلات ، سرویسهای بهداشتی و غیره تحویل خریداران خواهد گردید.

قرارداد ساخت منعقد شده با خریداران با قیمت قطعی و مشخص انجام می پذیرد و واحدها با موقعیت و طبقه مشخص فروخته شده و هیچگونه افزایش قیمتی تا پایان قرارداد اعمال نخواهد شد.

نمای برج آترا

 مشاعات و امکانات مجتمع آترا

برج مسکونی آترا دارای سونا و جکوزی ، سالن بیلیارد ، روف گاردن (بام سبز) ، سالن اجتماعات و باشگاه ورزشی و کافی شاپ مجهز می باشد و تمامی واحدها مجهز به سیستم هوشمند سازی ساختمان ( BMS) می باشند و از لحاظ امکانات این برج یکی از مجهزترین و فول امکانات ترین برج های منطقه 22 محسوب می گردد.

یکی از ویژگیهای پروژه آترا لابی بسیار مجلل مجموعه می باشد که با سقفی به ارتفاع بیش از 5 متر و فضایی در حدود 300 متر مربع که شامل دو محل نشیمن خصوصی و کتابخانه می باشد.

                                 3D واحد برج آترا

شرایط پرداخت آپارتمانهای برج آترا به شرح زیر می باشد:

پیش پرداخت  40 درصد
اقساط 24 ماهه هر سه ماه یکبار 50 درصد
تحویل 5 درصد
سند 5 درصد                                         

زمان تحویل آپارتمانهای مجتمع آترا 1398/12/20 می باشد و با توجه به اینکه این تاریخ قطعی می باشد در صورت عدم تحویل به موقع به خریداران ضرر و زیان تاخیر در تحویل پرداخت خواهد گردید.

برج آترا که با توجه به چشم انداز سازندگان آن مبنی بر ساخت یک برج لوکس و مثال زدنی و تبدیل آن به یک برند برای ساخت آترا 2 و 3 و ... تبدیل به یکی از بهترین و لوکس ترین و گرانترین ساختمانهای منطقه 22 خواهد گردید و این مجتمع از لحاظ بافت فرهنگی نیز با توجه به حساسیت سازنده نسبت به خریداران، متفاوت از سایر برجهای منطقه 22 می گردد.


نمای برج آترا نمای برج آترا

تیپ و نقشه آپارتمانهای مجتمع مسکونی لوکس آتراپلان نقشه

پلان نقشه

پلان نقشه

 

موقعیت


بلوار کوهک

پیشنهاد مشابه پیش فروش شخصی

پروژه مسکونی باران منطقه 22
پروژه مسکونی باران منطقه 22
۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۷:۴۹:۳۷پیش فروش شخصیپیش فروش ویژهاطراف دریاچه چیتگرمتری 4,800,000 تومان به بالا
پروژه مسکونی لوکس باران فول امکانات در مرحله اسکلت ...
برج مسکونی لبخند در منطقه 22 دریاچه چیتگر
برج مسکونی لبخند در منطقه 22 دریاچه چیتگر
۱۳۹۴-۰۷-۲۶ ۰۶:۴۱:۱۹پیش فروش شخصیتکمیل شدهاطراف دریاچه چیتگربه روز , تماس با چلسی
پروژه برج تجاری مسکونی لبخند نزدیک دریاچه چیتگر بو ...